Skip to content

Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water

Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water
Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water, hiperpigmentasyonu hedefleyen hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için etkili bir makyaj temizleyici olan Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water ile cildi nazikçe temizleyin ve parlatın.

Bioderma Pigmentbio H2O özellikle hiperpigmente ciltler için formüle edilmiş temizleyici misel sudur. Koyu lekelere neden olan biyolojik mekanizmaları düzenleyen, aktif bileşenlerin patentli kombinasyonu sayesinde, bu temizleyici ürün, herhangi bir renk açıcı cilt bakımı rutininde mükemmel bir ilk adımdır.
Çok iyi cilt ve göz toleransına sahip nazik formül, makyajı hem yüzden hem de gözlerden tahrişi tetiklemeden kaldırarak hassas cilt tipleri için ideal hale getirir.

Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water Nedir?

Pigment Bio Serisi, hiperpigmentasyondan muzdaripseniz, cilt lekelerinin ve lekelerin koyulaşmasına neden olan bir cilt rahatsızlığı varsa, mücadelelere aşina olacaksınız.

Cildiniz eşit tonda bile görünmez, bu  güveninizi azaltabilir ve yüzünüz kirli olmasa bile ‘kirli’ görünmesine neden olabilir. Hiperpigmentasyon, melazma (özellikle hamilelik sırasında hormonal değişiklikler nedeniyle), iltihap sonrası yara izi (su çiçeği veya dermatit gibi), akne izi, güneş lekeleri gibi birçok şey tarafından tetiklenebilen melanin (cildimizin pigmenti) artışından kaynaklanır. Her yaşı ve her cilt tonunu etkileyebilir ve boyutu, şekli ve şiddeti değişebilir.

Doğru cilt bakımını kullanarak pigmentasyon görünümünü azaltmaya ve ayrıca oluşmasını önlemeye yardımcı olabilirsiniz. Fransız cilt bakım markası Bioderma, işi kolaylaştırmak için, pigmentasyondan muzdarip cildin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış eksiksiz bir cilt bakımı rutini oluşturdu: Pigmentbio Serisi.
Pigmentbio, cildi aydınlatmaya yardımcı olmak için eksiksiz bir ürün yelpazesiyle yüz veya vücuttaki hiperpigmente cildi tedavi etmek için özel olarak tasarlanmış bir seridir.

Herhangi bir cilt bakımı rejiminde günün getirdiği kir, makyaj ve kalıntıdan cildi arındırmak için ilk adım olan Bioderma Pigmentbio Aydınlatıcı Micellar Suyu makyajı nazikçe giderir, eşit cilt tonu verir ve cildi tazeler.

Bu misel suyu, pigmentasyon bozukluğu olan ciltler için formüle edilmiştir, makyajı nazikçe temizler ve yüz ve gözlerden makyajı çıkarır. Formülünde bulunan miseller, kütanöz dengeye saygı göstererek yabancı maddelerin uzaklaştırılmasını sağlar.

Parlaklaştırıcı etki ve optimum koruma için koyu lekelere neden olan biyolojik mekanizmaları düzenleyen patentli bir aktif bileşen kombinasyonu içerir.

Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water

Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water Ne İşe Yarar?

Pigmentbio serisi, koyu lekelerin görünümünü azaltmak ve yeniden ortaya çıkmasını önlemek için formüle edilmiş, hiperpigmentasyon için hedeflenmiş bir cilt bakımı serisidir. Bu seride yer alan H2O Micellar Water:

Cildi nemlendirici bakım için hazırlayan sulu temizleyici, hassas da dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine karşı naziktir ve cildin doğal bariyerine saygı duyar.
Depigmente edici aktif bileşenler ve misellerle zenginleştirilmiş arındırıcı makyaj temizleyici, cildinizi kirliliklerden arındırırken, parlatıcı ve yatıştırıcı bir parlaklık kazandırır.
Geliştirilmiş formül, yüzde hem tazeleyici hem de arındırıcıdır ve kullanımdan sonra cilt anında daha pürüzsüz hissedilir. Son derece nazik olduğu için en hassas ciltler için de uygundur.
Yüz ve gözlerdeki makyajı temizler ve çıkarır, kirleri nazikçe ortadan kaldırır, cilt tonunu aydınlatır, tazelik hissi sağlar, çok iyi cilt ve göz toleransı sağlar, tıbbi ve dermatolojik gözetim altında test edilmiştir.
Koku olmadan formüle edilmiştir.

Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water İçeriğinde Ne Var?

Pigmentbio Micellar Water, pigmentasyonu önlemek için cildi aydınlatmak, iltihaplanmayı ve melanin üretimini azaltmak için aktif bileşenlerin patentli bir formülasyonu olan Bioderma’nın yenilikçi LumiReveal ™ Teknolojisini kullanır.
Durulama gerektirmeyen formül, misellerle birleştirildiğinde, yüz ve gözlerdeki tüm makyaj izlerini ve kirleri ortadan kaldırarak daha düzgün ve ışıltılı bir cilt ortaya çıkarır.
Epidermativ ™ ilavesi, melaninle dolu hücreleri kaldırarak hücre yenilenmesini hızlandırır ve donuk cildi canlandırmaya yardımcı olur.
Canlandırıcı temizleme suyu aynı zamanda cildi seven A, E ve PP vitaminlerinden oluşan üçlü bileşen içerir.
Bu antioksidanlar, cildi erken yaşlanmaya neden olan UV ışınları gibi oksidatif stresten korur. Yüzün korunmasını, parlaklığını ve nemli kalmasını sağlayarak cildin bariyer işlevini geri kazandırırlar.

Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water Kimler Kullanabilir?

Düzenli temizleme ürünü arayan koyu lekeler, hiperpigmentasyon endişelerine sahip Hassas dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water Nasıl Kullanılır?

Pamuklu bir ped üzerine uygulayın ve yüzünüze ve gözünüze sürün. Yüzünüzü durulamanıza gerek yok ama kullandıktan sonra yüzünüzü bir havluyla nazikçe yıkamak isteyebilirsiniz.

Bioderma Pigmentbio H2O Micellar Water ürününü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Bioderma cilt bakım ürünlerine dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

BENZER