Skip to content

Bioderma photoderm max spf 50 ile Güneşe Karşı Korunun

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

photodermYaz mevsimi dendiğinde akla gelen ilk şey deniz, kum, güneş üçlüsüdür. Bu üçlü eğlenceli bir grup olmasına rağmen, olumsuz yanları da vardır. Örneğin cildi kötü yönde etkiler. Cildinizin güneşten gelen zararlı ışınlardan korunmasını sağlamak ve cildi daha pek çok zarara karşı korumak amacı ile dünyanın ileri gelen bir markası haline gelmiş Bioderma tarafından son teknoloji ile geliştirilmiş bir ürün olan ^ Bioderma photoderm max spf 50 ile tanıştırmak istiyorum. Öncelikle hassas ve yağlı cilde sahip olanlara yönelik hazırlanmış bu krem cildinizi yüksek seviyede koruyabilen bir içeriğe sahip. Bu güçlü korumanın yanı sıra cildinizi besler ve güçlendirir. Aynı zamanda güneşe karşı hassas ciltler için bir koruma katmanı oluşturur ve bu katman güneşten gelen tüm zararlı ışınları süzerek cilde temas etmesini engellemek için bakım sunar. Diğer güneş kremlerinin aksine sivilce gibi cilt problemlerini de beraberinde getirmez. Bir diğer özelliği ise iyileştirici bir etkiye sahip olmasıdır. Bilindiği üzere güneşin korumasız cilt ile aşırı teması sırasında güneş yanığı meydana gelir. Benim ve pek çok kişinin tercih ettiği bu krem sayesinde cildin yanmasını ve tahriş olmasını engeller. Yanmış cildi de onarmak ve yatıştırmak için uygulanabilir. Suya ve tere dayanıklılık göstermekle birlikte ciltte kolay bir şekilde emilir ve hafif bir yapıya sahip olması nedeni ile dışarıdan bakıldığında fark edilmez. Ciltte uzun süreli bir koruma sağlayan Bioderma Photoderm Max Spf 50’yi cildinizde güvenle kullanabilirsiniz. Etkisini tüm dünya çapında kanıtlamış bir krem olmak ile birlikte alerjik reaksiyonlara karşı da uzman dermatologlar tarafından test edilmiştir. Şimdi biraz içeriğinden bahsetmek istiyorum.

Bioderma photoderm max spf 50 Güneş Kreminin İçeriğindeki Formüller


Öncelikle belirtmek isterim ki
^ Bioderma Güneş Bakım Ürünleri tarafından hazırlanan bu güneş kremi diğer pek çok güneş kreminden farklı bir içeriğe sahip. En büyük avantajı ise yüzde yüz bitkisel olması. Pek çok insan gibi siz de bir ürün almadan önce bitkisel olmasına önem veriyorsunuzdur. Çünkü kozmetikler de kullanılan kimyasalların hemen hemen hepsi cilde zarar vermektedir. Güneş kremlerine gelecek olursak cildi güneşin zararları etkilerinden korumak isterken, aslında kullandığı kimyasallar ile cilde daha fazla zarar veriyor. Cildinizi hem güneşin hem de kimyasalların olumsuz etkilerinden korumak için bitki özleri ve zengin formüller ile kombine edilen bu güneş kremi ile cildiniz hayat bulacak. Aynı zamanda önemli formüllerinden biri olan gliserin sayesinde cildiniz korunmasının yanında nem ihtiyacını da karşılayabilir.

photoderm_max_ultra_fluide_tint_dore_cr_t40ml[1]İçinde kesinlikle paraben, renklendirici gibi katkı maddelerinin bulunmamasının yanı sıra parfümsüz olması da güvenli bir krem olduğunun kanıtıdır.

Bioderma photoderm max spf 50 Güneş Kreminin Kullanım Şekli

Son olarak Bioderma markasının ileri teknoloji ve klinik uzmanlar tarafından hazırlamış olduğu bu güneş karşıtı kremin kullanım şeklinden de bahsetmek istiyorum. Güneşe çıkmadan önce yüzünüze eşit miktarda sürüp nazik bir şekilde masaj yaparak iyice yayın. Her ihtiyaç duyulduğunda uygulanabilir.

Eğer siz de hassas ve yağlı bir cilde sahip iseniz hazır yaz da gelmişken Bioderma Photoderm Max Spf 50 güneş kremini edinin ve cildinizi güvenli bir şekilde koruyun. Bu güçlü korumayı cildiniz ile tanıştırın ve yarattığı olumlu etkilere tanık olun.


Editörün Mesajı:

Güneş spreyi kategorisinde bugün sizlere Bioderma markasının photoderm serisinin güçlendirilmiş etkiye sahip spf 50 serisini tanıttık.


Resmi Üretici:

Bioderma markasının photoderm serisinin ilgili ürünü hakkında resmi sitesinden bilgi almak için http://www.bioderma.com/tr/nc/urunler/what-s-new/product/action/1059.html bu adresi ziyaret edebilirsiniz.


Editör Puanı:

Bioderma markasının 50 faktör güneş ürünü photoderm max serisine 10 üzerinden 7 puan veriyoruz.

BENZER