Skip to content

Bioderma Node Fluide Şampuan

Bioderma Node Fluide Şampuan
Bioderma Node Fluide Şampuan
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Bioderma Node Fluide Şampuan, en hassas saçların ve saç derilerinin bile fizyolojik dengesine saygı duyan, deterjansız günlük şampuan.

Doğal biyolojik dengeyi koruyan nazik bir temizleyici olan Bioderma Node Fluide Şampuan ile saçınıza ve saç derinize bakım yapın.

Hafif ve kremsi formül, saç derisini beslerken, kiri, fazla yağı ve ürün birikimini ustalıkla kaldırırken her bir telin üzerinde koruyucu bir örtü oluşturur. Formül, cildi daha güçlü ve ipeksi pürüzsüzlükte bırakmak için hayati nemlendirmeyi yeniler.

Tüm saç tipleri için uygun.
SLS içermez.

SLS içermeyen şampuanların saça faydaları nelerdir?

Sülfatlar, saçı doğal neminden uzaklaştırabilecek deterjanlardır. Sülfat içeren şampuanları kullanmak saçları kuru, sert ve kırılgan yapabilir.
Ayrıca bazı kişilerde kafa derisinin tahriş olmasına neden olabilir.

Sülfat içermeyen bir şampuan kullanmanın faydaları dezavantajlarından ağır bastığından, birçok kişi bunu tercih etmektedir.

Sülfat içermeyen bir şampuan kullanmanın en önemli faydalarından bazıları şunlardır:

Sülfat içermeyen şampuanlar, saçın doğal nemini korumaya ve saçınızın doğal parlaklığını ve yumuşaklığını korumaya yardımcı olur.

Boyalı saçlarınız varsa, sülfatsız şampuanlar tam sizin içindir. Çünkü muadillerinden farklı olarak, bu ürünler saça karşı naziktir ve saçınızda boyanın hızlıca akmasına sebep olmaz.

Sülfatlar, saç derisine zarar verir. Tahrişe ve kaşıntıya neden olabilmektedir.

Kafa derisi iltihaplanma probleminiz varsa, sülfat içermeyen şampuan kullanmak bu iltihaplanmayı kontrol etmenizi kolaylaştırır.

Sülfatsız şampuanlar gözler için de naziktir.
Gözünüze şampuan kaçma ihtimalinde, rahatsız edecek bir yanma deneyimi yaratmazlar.

Sülfatsız şampuanlar, esas olarak bitki türevlerinden yapıldıkları için daha çevre dostu şampuanlardır.
Saç porozitesi yani saç gözenekleri 3 seviyeye ayrılır; düşük, orta ve yüksek. Eğer düşük gözenekli saçlarınız varsa saçların nemi tutması zorlaşır… Düşük gözenekli saçlarınız varsa sülfatsız şampuanlar sizin için en iyi seçeneklerden biridir çünkü saçınızı nemlendirmeye yardımcı olurlar.

Sülfat içermeyen şampuan kullanmak, toksik kimyasal bileşenlere daha az maruz kalmanıza yardımcı olmaktadır.

Ayrıca, cilt problemlerine sahipseniz, sülfat içeren şampuanlar semptomları alevlendirebilir. Egzama, rozasea, kontakt dermatit veya diğer cilt problemlerine sahipseniz sülfatsız bir şampuan sizler için harika bir alternatiftir.

Bioderma Node Fluide Şampuan Nedir?

Cildin her gün kirlilik, hava koşulları, UV ışınları, hastalık, ilaçlı tedaviler, yaşlanma ve daha fazlası gibi şeylerden etkilendir. Tüm bu faktörler cildi zayıflatır ve dengesizleştirir, doğal savunma mekanizmasını bozabilir. Sonuçta bu, hassasiyete, kuruluğa ve / veya yaşlanma belirtilerine yol açar. Her insanın cildi, DNA’sına bağlı olarak kendi tarzında tepki verir. Bioderma, tüm cilt hassasiyeti türlerini anlamak ve her cilt işlev bozukluğuna uygun cilt bakım ürünleri sağlamak için cilt biyolojisi ve ekosistem zekası alanındaki tüm uzmanlığını kullanır.
Bioderma cilt bakım ürünleri, cilt sorunlarına göre beş farklı kategoriye ayrılır: Sensibio (hassas cilt), Atoderm (çok kuru, hassas cilt), Sebium (yağlı cilt kombinasyonu), Hydrabio (susuz, hassas cilt) ve Cicabio (kuru cilt) , tahrişe eğilimli). Markanın ayrıca bir dizi güneş bakım ürünü (Photoderm) var.

Bioderma Laboratuvarı’nın ilk biyolojik yeniliği olan Nodé, kırılgan saç ve saç derisinin biyolojik dengesine saygı duyan soymayan bir şampuandır. Nodé deterjansız sıvı şampuan, benzersiz bir yüzey aktif madde kombinasyonundan oluşan ve NOn-DEtergence konseptine uygun olarak geliştirilen nazik temizleme tabanı sayesinde saçın ve saç derisinin hidrolipidik tabakasına saygı gösterirken etkili bir şekilde temizler.

Bioderma Node Fluide Şampuan

Bioderma Node Fluide Şampuan İçeriğinde Ne Var?

Deterjan İçermeyen formül: Bazı temizlik maddelerinin kullanılması kafa derisinin koruyucu filmini değiştirebilir ve dengesizlikler yaratabilir. NAOS Research tarafından yaratılan Nodé, saç derisi ve saç için ilk deterjansız temizleme işlemidir. Sıyrılmayan bu nazik temizleme tabanı, cilt yüzeyindeki koruyucu hidrolipidik filmi korurken etkili bir şekilde temizler.

SLS İçermeyen formül: Saçın doğal nemini korumaya yardımcı olur, böylece saçınız doğal parlaklığını ve yumuşaklığını kaybetmez.

Bioderma Node Fluide Şampuan Ne İşe Yarar?

  • Saçı ve saç derisini nazikçe temizler.
  • Kir ve kalıntılardan arındırır.
  • Saçın parlaklığını geri kazandırır.
  • İlaçlı şampuanların devamı olarak da kullanılabilir.

Bioderma Node Fluide Şampuan Nasıl Kullanılır?

  • Sabah veya akşam – haftada 7 gün.
  • Saç derinize nazikçe masaj yaparken köpürtün.
  • İyice durulayın ve tekrarlayın.

Bioderma Node Fluide Şampuan Kimler Kullanabilir?

Tüm saç tipleri için sık kullanıma uygun deterjansız şampuandır.

Bioderma Node Fluide Şampuanı incelemek ve satın almak için tıklayınız.

BENZER