Skip to content

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser 

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser 
Bioderma Hydrabio Milky Cleanser 
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser

Hassas ciltler için yeterince nazik olan Bioderma’nın Hydrabio Milky Cleanser makyaj temizleyici ve nemlendirici ürünü, makyajı yüzden ve gözlerden etkili bir şekilde temizleyen kremsi bir temizleyicidir.
Aquagenium®, patentli bileşeni, cildi nemlendirir ve yumuşak ve dengeli hissetmesi için nemi tutmasına yardımcı olur.
Bioderma Hydrabio Nemlendirici Temizleme Sütü, yüz ve göz, mükemmel derecede hassas ve susuz kalmış ciltleri temizler, makyajı giderir ve nemlendirir.

Cildin doğal biyolojik hidrasyon kapasitesini artırmayı ve gerekli su dengesini koruyan ilk temizleyici makyaj temizleyicidir. DAF patentli doğal kompleks, cilde yüksek tolerans sağlar. Akıcı dokuya sahip süt ile, cilt yumuşak, ışıltılı ve rahatlamış hisseder.

Temizleme Sütü Ne İşe Yarar?

Kuru veya hassas cilde mi sahipsiniz? Temizleme sütü veya temizleme kremi sizin için mükemmel bir temizleme ürünü olabilir ve gün içinde oluşan tüm kirlerden kurtulmanıza yardımcı olabilir.
Süt temizleyicileri, cildini yenilemenin yanı sıra, genellikle cildi aşındırıcı olabilecek bileşenler içeren makyaj temizleyicilere harika bir alternatiftir. Arkadaşlarla veya o özel biriyle dışarıda geçirilen bir geceden sonra, temizleme sütleri maskara, fondöten, pudrayı ve kullanabileceğiniz diğer kozmetik ürünleri çıkarmayı kolaylaştırır.

Temizleme sütü içeriğinde yer alan bileşenler, dermisin doğal halini taklit eder, böylece sert köpük yapıcı maddelerle tahriş etmeden, cildin tanıdığı bileşenlerle sakin ve dengeli tutarak cildinize saygı gösterir.

Temizleme sütü yüzünüzü temizlemek için daha yumuşak bir yol sunar, yumuşak ve tazelenmiş bir his bırakır.
Pek çok temizlik losyonu – özellikle sivilceyle savaşmak için tasarlanmış olanlar – çok serttir ve güçlü kimyasallar veya sabunlar içerdikleri için cildinizin kurumasına neden olabilir. Temizleyici sütlerde, köpüren içerik yoktur ve yumuşak, bulanık doku, kuru ve hassas cilde sahip kişiler için idealdir.
Sonuç olarak: temizlik sütü, gün boyunca veya gece boyunca biriken kirleri gidermenin sakinleştirici ve nazik bir yoludur ve aynı zamanda cildin nemlendirme sürecine katkıda bulunur.
Bioderma Hydrabio Milky Cleanser , nem üreten, temizleyen ve makyaj çıkaran bir süttür.  Çok akıcı dokusu, cildinizin yumuşak, rahat ve ışıltılı hissetmesini sağlayacak sütün yumuşaklığı ve losyonun tazeliğinin birleşimidir.
Makyajı yüzden ve gözlerden nazikçe çıkarır.
Rahatlatır, cildi temizler ve cilt dengesine saygı duyar.
Cildi yumuşak, rahat ve parlak bırakır.

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser 

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser Nedir?

Bioderma’nın makyaj temizleme ürünü Bioderma Hydrabio Milky Cleanser, cildinizin her zamankinden daha taze ve temiz görünmesini sağlayabilir. Cildiniz her gün iklim değişiklikleri, stres ve cildinizi tıkayan makyaj ürünleri ile karşı karşıyadır. Bioderma Hydrabio Milky Cleanser ile cildiniz nihayet yeniden nefes alabilir.
Bu ürün, cildinizi dengelemek için su ihtiyacını korumaya yardımcı olarak yüzünüzün dengesini geri kazanmasına yardımcı olabilir. Hydrabio Milky Cleanser, inatçı makyaj üzerinde de etkilidir. İnatçı göz makyajında ​​kullanmak için güvenli çözümdür.
Cildin doğal nemlendirme kapasitesini harekete geçirir. Cildi rahatlatır ve gevşetir.

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser İçeriğinde Ne Var?

Aquagenium®: Bir elma çekirdeği özünden (pyrus malus) yapılan bu teknoloji cildi nemlendirir. Cilt, kendini yeniden nemlendirmeyi ve dengesi için çok önemli olan doğal nemi yakalamayı öğrenir.
DAF ™ (Dermatolojik Gelişmiş Formülasyon): Bir deniz yosunu özü ve hafif, sinerjik ve tamamlayıcı bir şekilde çalışan aktif bileşenlerin bir kombinasyonu ile bu teknoloji, cildin tolerans eşiğini artırır ve direncini uyarır.

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser Ne İşe Yarar?

Makyajı yüzden ve gözlerden nazikçe temizler.
Rahatlatır, cildi temizler ve cilt dengesine saygı duyar.
Cildi yumuşak, rahat ve parlak bırakır.
Nazikçe temizler.
İnatçı göz makyajını kolayca temizler.
Cildi nemlendirir ve yatıştırır.
Cildin yumuşak ve rahat hissetmesini sağlar.
Çok iyi tolerans sağlar.
Komedojenik değildir.
Durulama gerektirmeyen formüle sahiptir.
Yağsızdır.
Yüzü ve gözleri temizler.
Rahatlatır , cildi temizler ve cildin dengesine saygı duyar.
Cildin kendini yeniden nemlendirmesini sağlar.
Hipoalerjenik.

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser Kimler Kullanabilir?

Susuz kalmış hassas ciltler için uygundur.
Susuz kalmış hassas ciltlerde makyaj temizlemenin yanı sıra nemlendirme sağlar.

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser Nasıl Kullanılır?

Hydrabio Milk, haftada yedi gün, günde bir veya iki kez kullanılabilir. Önce pamuklu bir bezi sütle ıslatın. Cildinizi nazikçe temizlemek ve / veya makyajınızı yüzünüzden ve göz çevrenizden temizlemek için kullanın.

Bioderma ürünlerine dair diğer makalelerimize göz atmak için tıklayınız.

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser  ürününü detaylı incelemek ve satın almak için tıklayınız. 

BENZER