Skip to content

Bioderma Güneş Kremi İle Güneşin Zararlı Etkilerinden Korunun

Bioderma Güneş Kremi İle Güneşin Zararlı Etkilerinden Korunun
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

max-50-lait-t100ml-acl-537-905-6Güneşin zararlı UV ışınları sadece yaz mevsiminde değil, aynı zamanda kış mevsiminde de etkilidir. Bu yüzden cildimizi bu ışınlardan her zaman korumamız gereklidir.

Güneşin yüzünü gösterdiği bu günlerde, etkili bir güneş bakımı arıyorsanız, sizler için Bioderma Güneş Kremi ürünlerini ve özelliklerini inceleyeceğiz. Önce Bioderma markasının güneş koruma kremiyle ilgili açıklamasına göz atalım:

Gün içinde maruz kalınan stres, soğuk ve hava kirliliği ve UV ışınları cildin nemini kaybetmesine ve erken yaşlanmasına sebep olur. Cilt nemsiz kaldığında, epidermis zarar görür, ince çizgiler oluşur ve gerginlik hissi meydana gelir. Bu nedenle cilt kendi canlı rengini sürekli olarak kaybetmeye başlar ve donuklaşır. Laboratoire BIODERMA yeni nesil fizyolojik nemlendirmeyi keşfetti. Epidermisin yapısından ilham alarak geliştirilen emülsiyon sayesinde, Aquagenium patenti içindeki aktif içeriklerle çok daha etkili ve amaca yönelik bir şekilde doğal nemlendirme sürecini yeniden aktilmesinde rol oynar ve hücrelerin içindeki su dolaşımını arttırmak için çalışır.

Işık yansıtıcı ajanlarla zenginleştirilmiş olan Hydrabio Perfecteur, cilt görünümünün kusursuzlaştırılmasını sağlamak için kullanılabilir. Işıltı verir ve cildin doğal parlaklığına yeniden kavuşmasına olanak verir. İçeriğindeki UVA  ve  UVB karşıtı filtreler sayesinde Hydrabio Perfecteur, cildin UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı korunmasına ve erken cilt yaşlanmasına karşı savaşılmasına destek olur.

Hydrabio Perfecteur SPF 30 Özellikleri

  • Cildin ışıltılı olmasına ve doğal parlaklığına yeniden kavuşmasına, canlılık kazanmasına olanak verir.
  • Cilt görünümünün kusursuzlaştırmak için bakım oluşturabilir.
  • Cildin UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı korunmasına ve erken cilt yaşlanmasına karşı savaşır.

Hydrabio Perfecteur SPF 30 ile, kalıcı olarak nemlenen ve dengelenmiş olan cildin ışıltısına, diriliğine ve ipeksi yumuşaklığına yeniden kavuşmasında rol oynar. Bioderma Güneş Kremi ince çizgilerin görünümünde azalma oluşur. Beyaz iz bırakmayan krem, oldukça hoş bir kokuya ve hafif bir yapıya sahip. Cilt üzerinde yağlılık hissi bırakmıyor.

Photoderm MAX Cream SPF 50+ Özellikleri

 • Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm MAX güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlanmasına olanak verir.
 • Hücresel Bioprotection formülü cilt hücreleri için optimum korunma sağlanmasını destekler ve hücresel hasar riskinin azaltılmasına destek olur.
 • Eriyen ve renksiz dokusu geride yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmaz.

Photoderm MAX Cream SPF 50+, normal, kuru ve çok hassas ciltler için geliştirilmiş. Hafif akışkan yapıya sahip olan krem, beyaz iz bırakmıyor ve yoğun değil. Ürünün aynı özelliklere sahip renkli versiyonu da mevcut. Çok açık ciltler için Photoderm MAX Cream SPF 50+ Tinted versiyonunu kullanabilirsiniz.

Photoderm MAX Lait SPF 50+ Özellikleri

 • Maximum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm MAX Lait, güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlanmasında rol oynar.
 • Özel patentli Hücresel Bioprotection formülü cilt hücreleri için optimum koruma sağlanmasında rol oynar ve hücresel hasar riskinin azaltılmasına destek olur
 • Eriyen ve renksiz dokusu geride yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmaz.

Photoderm MAX Lait SPF 50+, güneşe karşı çok hassas olan kuru, solgun ve çilli ciltler için geliştirilmiş. Nemlendirme etkisi oldukça başarılı ve uzun sürüyor. Hafif ve akışkan yapısıyla sürmesi kolay.

Sunscreen-Day

Photoderm SENSITIVE SPF 50+ Özellikleri

 • Güneş filtreleri üzerine yapılan en son araştırmalardan yararlanılarak geliştirilen Bioderma Photoderm Sensitive, UVB ve UVA’ya karşı ekstrem korumada rol oynar
 • Güneş kaynaklı cilt problemlerinin yeniden oluşumunun önüne geçebilir.
 • Akışkan dokuya sahiptir
 • Cilt tarafından iyi tolere edilir.

Photoderm SENSITIVE SPF 50+, yüz ve vücutta kullanılabilen bir krem. Özellikle UV ışınlarına hassas ve zarar görmüş ciltler için ideal. Çok hassas ve acıtan güneş yanıklarında yatıştırıcı özelliğe sahip. Kıvamı biraz yoğun olduğu için, kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalamak gerekiyor.

Photoderm SPOT SPF 50+ Özellikleri

 • Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm Spot güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlamak için kullanılabilir.
 • Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan reaksiyonların ve güneş kaynaklı erken yaşlanma etkilerinin önlenmesi için savaşır.
 • Özel patentli Hücresel Bioprotection® formülü cilt hücreleri için optimum koruma sağlayabilir. Böylece hücresel hasar riskinin azaltabilir.
 • Spesifik aktif içerikleri ile hiperpigmentasyon riskini azaltmayı hedefler.

Photoderm SPOT SPF 50+, kahverengi leke problemi yaşayan ciltlerin güneş koruması için veya lazer epilasyon öncesi/sonrası kullanılabilen bir krem. Kıvamı yoğun ve suya girip çıktıktan sonra sık sık tekrar sürülmesi gereken bir krem. Güneşin, yaşlandırmayı hızlandıran ışınlarına karşı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Editörün Mesajı:

Bioderma Güneş Kremi ürünleriyle ilgili detayı bilgileri sizlerle paylaştık.


Resmi Üreticisi:

http://www.bioderma.com.tr/product-search/photoderm?f%5B2%5D=im_field_gamme_produit%3A476 Bioderma Güneş Koruyucu serisine resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Bioderma markasının Güneş Koruyucu serisine 10 üzerinden 7 puan veriyoruz.

BENZER