Skip to content

Bioder Epiten

Bioder Epiten İstenmeyen tüyler her zaman çok önemli bir sorun olarak görülmüştür. Bu nedenle bugüne kadar pek çok farklı yöntem geliştirilmiştir. Bu yöntemlerden biri olan ağda ekonomik ve kolay ulaşılabilir olmasından dolayı tercih edilmektedir.

Doğru bir ağda ve doğru bir uygulama ile çok başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür. Ancak kalitesiz bir ürün pek çok açıdan cilt sorunları yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle pek çok kişi daha kolay uygulanan ve önemli etkiler sunan ürünler talep etmektedir. Bioder istenmeyen tüyler konusunda uzmanlaşmış bir marka olarak hem kısa vadeli hem de uzun vadeli sonuçlar sunan ürünler yaratmaktadır.

Bu ürünlerden bir kısmı da bioder epiten olarak bilinen ürün ailesinde yer alır. Bioder Epiten klasik ağdaya ek olarak tüyleri azaltmaya yönelik bakım sağladığı öne sürülmektedir. Bu ürünleri kullandığınızda istenmeyen tüylerin azalması ve seyrekleşmesi sonucu iki ağda dönemi arasındaki zaman oldukça uzar. Ağda bantları, roll on ve klasik ağda olmak üzere markanın sunmuş olduğu pek çok ürün bulunmaktadır.

Sir ağda bantları: Sirli Bant Ağda, en pratik şekilde istenmeyen tüyleri temizler ve ilk kullanımdan itibaren tüylerin azaldığını ve daha geç çıktığını hissettirir. İçeriğindeki farklı özler antioksidan etkisi ile serbest radikallere karşı cildi korur.

Roll on: İçeriğindeki %100 reçine bazlı sir ağda sayesinde en kısa tüyleri bile kökünden alır; ince ve kolay sürülür. Hassas ve kolay tahriş olabilen ciltlerde rahatlıkla kullanılabilir. Farklı özlerden oluşan bileşenleri ile özel etkiler sunar.

Klasik Ağdalar: İçeriğindeki bitkisel ekstreler ile istenmeyen tüylerin azalmasını, incelmesini ve daha geç çıkmasını sağlar. Salatalık özü ile zenginleştirilmiş formülasyonu ile cildin nemini koruyarak yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Farklı özler ile farklı özellikler sunar.

Bioder Epiten ürün serisi pek çok kişi tarafından tercih edilen ve önerilen bir ürün serisi olarak sizi de memnun edecektir. Kolay ve başarılı bir uygulama için bu ürünler önerilmektedir.

BENZER