Skip to content

Bella B Çatlak Kremi

Bella B Çatlak KremiAnnelik çok özel bir duygudur ancak hamilelik sırasında anne vücudunda pek çok olumsuz değişim meydana gelir. Bunlardan biri de çok sık görülen bir sorun olan cilt çatlaklarıdır. Cilt çatlaklarının oluşum nedenini incelemek aslında sunulan bakım açısından önem taşır.

Gebelik sırasında artan hacimden dolayı cilt belirli bir miktarda yavaş yavaş gerilir. Her cildin belirli bir toleransı olduğu ve cildin çok gerilmesi durumunda esnekliğini yitirerek çatlaması olasıdır. Bunu çok fazla şişen bir balonunun patlaması olarak düşünmek mümkündür. Çatlaklar çeşitli derinliklerde ve şekillerde ortaya çıkabilir. Bu nedenle cilt çatlakları için uygun ürünler sunmak gerekir.

Söz konusu çatlak kremlerinin asıl amacı cilt üzerinde önemli bir esneklik meydana getirerek cildin gerilmeye karşı daha fazla esnemesini sağlamaktır. Bu alanda sunulan ürünlerden çok önemli bir kısmı maalesef çok etkili değildir hatta zararlıdır. Bu nedenle bu tip ürünler arasında seçim yaparken oldukça dikkatli olmak gerekir.

Bella B kendi alanında uzman bir marka olarak anne ve çocuk sağlığına dönük ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerden biri de çatlaklar için sunulmuş olan Bella B Çatlak Kremidir. Bu ürün aynı zamanda Darutoside, elastin ve kolajen yapıları destekleyerek, yeni hücre oluşumunu sağlayarak oluşmuş olan çatlakları da gidermektedir. Bal, Shea Yağı, Mango Yağı, Kakao Yağı ve Jojoba Yağı cildi nemlendirir, elastin ve kolajenleri daha güçlü hale getirerek cildin daha esnek olmasını sağlar. Çatlak oluşabilecek bütün bölgelere uygulanabilir; göğüs ucu hariç göğüs bölgesi, bacaklar, kollar, kalça ve karın bölgesinde çok etkin olarak tercih edilebilir. Bu ürün sabah ve akşam kullanıma uygundur. Kesinlikle anneler için zararlı bir bileşen içermez. Ürünler hayvanlar üzerinde de test edilmemektedir. Bu nedenle bella b çatlak kremi pek çok açıdan son derece üstün bir çatlak bakım kremi olarak değerlendirilebilir.

Söz konusu anne çocuk sağlığı olduğunda daima en kaliteli ürünlerin tercih edilmesi önerilir. Bu nedenle bella b sizi son derece memnun edecektir.

BENZER