Skip to content

Babe Güneş Kremleri Ve Fayda Analizleri

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

babe güneş kremiBabe markasının üretimi, araştırma ve geliştirme çalışmalarını yürütmekte olduğu güneş kremi ürünleri insanların sağlıklı bir şekilde güneşlenmesini sağlamakta ve güvenle rahat bir şekilde yaşamını sürdürmesini sağlamaktadır. Türkiye genlinde ve dünya genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan bu markanın ürünleri pediatrik olarak da dermatolojik testlere klinik ortamda tabi tutulmuş ve geçer notlar alarak piyasaya sürülmüştür. Yapılacak analizler neticesinde de bu markanın ürünleri ile beraber rahat bir şekilde güneşin ultra viyole a ışınlarına karşı ve ultra viyole b ışınlarına karşı etkin koruma sağlamanın mümkün olduğunu görebilirsiniz.

Babe güneş koruyucu ürünler;

Güneşin zararlı ışınlarına karşı etkin bir koruma sağlamak isterseniz, derinizin tahribata uğramasını engellemek isterseniz, cilt üzerinde kızarıklık sorunlarının oluşumunu engellemek isterseniz rahat bir şekilde Babe markasının üretimini gerçekleştirmekte olduğu güneş bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Babe markası güneş losyonları, güneş kremleri ve güneş koruyucu sprey ürünleri ile beraber insanlara çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Babe anne ve bebek için güneş kiti;

Babe markası tarafından yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda güneşin zararlı ışınlarından anne ve bebeklerin korunmasını sağlayacak bir ürün geliştirilmiştir. Bu güneş koruyucu kit ile beraber çok hassas bir cilt yapısına sahip olan bebek cildi üzerinde etkin koruma sağlamanın mümkün olduğunu görebilirsiniz.

Güneşin ultra viyole ışınlarına karşı etkin bir koruma elde etmek isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan 50+ faktör değerine sahip bu ürün ile beraber filtre etkisinden yararlanmanın mümkün olduğunu gözlemlersiniz. Aynı zamanda da hassas bir cilt yapısına sahip olan bireyler için hipoalerjenik bir yapı elde etmenin mümkün olduğunu görebilirsiniz.

Güneş kreminden iyi bir şekilde faydalanmak isterseniz bunlara dikkat etmelisiniz;

  • Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce cildinizin güneş görecek tüm alanlarına uygulayınız.
  • Cildiniz için en uygun koruyucu ürünü tercih etmeye özen gösterin.
  • Cilt tonunuza göre güneş kremi, losyon ya da spreyler tercih edin.
  • Güneşin en zararlı olduğu 10.00 ve 16.00 saatleri arasında güneşten kaçın.
  • Güneş kreminin koruma özelliklerine göre en fazla 3 saatte bir tekrar uygulama yapınız.
  • Denize girdikten sonra güzel bir duş alıp besleyici kremlerden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Güneşin zararlı ışınları olarak bildiğimiz ultra viyole a ışınları ve ultra viyole b ışınlarından tam korunma sağlayabilmek için yukarıdaki maddeler doğrultusunda yararlanmakta fayda olacaktır. Babe markasının güneş koruyucu kremleri yanı sıra besleyici cilt bakım ürünlerinden de faydalanmanız durumunda cildinizin iyi bir şekilde bakımını sağlayabilirsiniz.

Güneş kremlerinin kullanımı ile beraber cilt yapısı üzerinde erken yaşlanma sorunlarının giderilmesini sağlamak mümkün olacaktır. Güneşin zararlı etkilerine karşı iyi bir koruma sağlamanın mümkün olacağı bu ürünlerle beraber hasar oluşumunu engellemek mümkündür. Cilt sorunlarının giderilmesini sağlamak için Babe güneş koruyucu ürünler tercih edilebilir.

Kullanacağınız Babe güneş kremi, güneş losyonu ya da güneş korunma spreylerinin göz ile doğrudan temasını kesinlikle engellemeye özen göstermeniz gerekmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşılması halinde doğrudan bol miktarda ılık su ile temizliğini sağlamak gerekmekte ve beklenmeyen bir etki ile karşılaşılması durumunda doğrudan hekim kontrolüne girmekte fayda olacaktır.

Babe güneş kremlerinin kullanımı en uygun koşullar altında gerçekleştirilmesi durumunda uzun vadeli bir etki elde etmenin mümkün olduğu ürünlerdir. Bu ürünlerle beraber güneşin zararlı etkilerinden rahat bir şekilde korunabilecek ve deri tahribatlarını kolayca engelleyebileceksiniz.


Editörün Mesajı:

Babe güneş kremi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://babe.com.tr/tr-TR/Sayfa/315/koruyucu-gunes-kremi-urunlerindeki-filtreler-ve-katki-maddeleri.aspx#.VZfpG_ntmko Babe markasının güneş kremi serisine ilgili resmi sayfasından ulaşabilirsiniz.


 

Puanlama:

Babe güneş kremine 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

BENZER