Skip to content

Babe Göz Çevresi Kremi ile yaşlanma etkileri ile mücadele edin

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Babe Göz Çevresi KremiBabe Göz Çevresi Kremi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Cildiniz ne yazık ki zamanın etkilerine karşı koyamaz ve yaşlanmaya başlar. Yaşlanma başladığı zamanda cildinizin belli bölgelerinde yaşlılık belirtileri ortaya çıkmaktadır. Yaşlılık belirtilerinin en fazla görüldüğü bölge ise Göz çevresidir. Göz çevresinde oluşan kırışıklıklar, gözaltlarında oluşan torbalar ve morluklar ya da göz kapaklarınızda meydana gelen sarkmalar yaşlılığın başlıca belirtileri arasında sayılabilmektedir.  Babe Göz Çevresi Kremi ise cilt yapısının özellikle de göz çevresinin hassaslığının farkında olan bir firma tarafında geliştirilmiş bir üründür. Tüm cilt tiplerinde etki etmeyi ve göz çevresinde ve gözaltlarında oluşan cilt sorunlarını çözmeyi hedeflemiştir. Bu ürün gözaltında oluşan cilt problemleri için de oldukça iyi bir kapatıcı özellik sergilemektedir. Göz çevrenizde ve özellikle gözaltlarınızda yumuşatıcı bir etki sağlayarak bu bölgeleri eski hallerine getirmeye çalışır. Sonuç olarak da göz çevrenizdeki cilt üzerinde yaşlanmayı geciktirici ve yaşlılık belirtilerini gizleyici bir etki yapar.

Babe Göz Çevresi Kreminin İçeriğinde Neler Vardır?

Babe Göz Çevresi Kremi temel olarak bakıldığında iki temel içeriğe sahiptir. Kuşburnu özü ve karite yağı bu ürünün temel bileşenleridir. Kuşburnu özü, kırışıklıkları ve erken yaşlanma belirtilerini yok etme özelliğine sahip bir bitkisel içeriktir. Karite yağı ise, en etkili ve en doğal nemlendirici olma özelliği taşıyan bitkisel bir yağdır. Ayrıca içerisinde cildiniz için yaralı vitaminleri de barındırır. Cildinizi nemlendirerek cildinizin dış etmenler tarafından zarar görmesini engeller ve cilde koruyucu bir bakım sağlarBu bitkisel içeriklerin dışında bu şampuanın içerisinde saf kafein bulunmaktadır. Saf kafeinin gözaltı morlukları üzerinde aktif bir etkisi vardır ve gözaltı morluklarını yüzde doksan oranına kadar iyileştirebilme özelliği olduğu vurgulanmaktadır. Bir başka içeriğe geçecek olursak Babe Göz Çevresi Kreminin içerisinde squalance denilen ve cildi koruyan eşsiz bir antioksidan olan bir madde vardır. Bu madde de cildin yenilenmesini ve canlanmasını sağlayarak yine yaşlılık belirtilerine karlşı mücadele eder. Bir başka içeriği de E vitamini ile proteindir. Bu krem içerisindeki protein sayesinde de cildi korur, sıkılaştırır, yeniden yapılandırır ve erken yaşlanmayı da engeller. E vitamini de oluşmuş ya da oluşmak üzere olan kırışıklıklar üzerinde sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir. Tüm bu içerikleri sayesinde bu krem göz çevrenize ve gözaltlarınıza derinlemesine nüfuz eder ve cilt tarafından tamamen emilir. Böylece de göz çevrenize parlaklık ve sıkılık kazandırırken aynı zamanda da kırışıklık, torbalanma ve morluk görünümlerini yok eder.

Babe Göz Çevresi Kreminin Uygulanışı Nasıl Olmalıdır?

Babe Göz Çevresi KremiHerhangi bir cilt bakım ürünü kullanıyorsanız kesinlikle ürünün nasıl kullanıldığından emin olarak ürünü kullanmaya başlayın. Aksi takdirde hiçbir fayda alamayacağınız gibi zerine bir de zarar görebilirsiniz. Çünkü bu tarz ürünlerin kullanımı ürünlerin etkili olup olmayacakları konusunda çok büyük önem taşır. Babe Göz Çevresi Kremi kesinlikle temizlenmiş bir cilde uygulanmalıdır. İlk olarak Dikkat edilmesi gereken kural budur. Günde iki kez sabah ve akşam kullanmanız yeterli olacaktır. Sabah uyandığınızda bu kremi sürerek kremin cildinizde gün boyu etki etmesini sağlarsınız.


Kaynakça:

http://www.cilt.net/vucut-sikilastirici-bitkisel-yaglar/ Sıkılaştırıcılar hakkında bilgi içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

BENZER