Skip to content

ABCDerm

bioderma abcderm Bebek cildi normal bir insan cildinden çok daha fazla hassastır. Farklı bir yapısı ve durumu bulunur. Bu nedenle yetişkinler için sunulan pek çok ürün bebekler için uygun değildir.  Bu tip ürünler büyük bir özenle ve tecrübe ile geliştirilmelidir. Ailelerin bildiği gibi yetişkinler için sunulan ürünlerin sayısı oldukça fazla olsa  da bebekler için çok kaliteli ürün bulmak zaman zaman zorlayıcı olabilmektedir.

Bioderma dünyanın en önde gelen dermokozmetik markalarından biri olarak daima daha iyi ürünler sunmaya odaklı uzman bir markadır. Bioderma’nın bir markası olan bioderma ABCDerm markanın bebekler için ürün sunduğu bir alt markası olarak düşünülebilir.  Bioderma markasının çok üstün bir yapıda ürünler sunuyor olmasının nedeni doğumdan itibaren her cilt tipi türü için cilt biyolojisini kavramaya yönelik olarak uzun yıllardan beri yapmış olduğu çalışmalar gösterilebilir. Bu nedenle cilt yapısı için daima en iyi bakımı sunan ABCDerm ürünleri  4 önemli ilkeye bağlı olarak sunulmaktadır.

Güvenlik: Bildiğiniz gibi bebek cildi için sunulan ürünlerin çok büyük bir özenle üretilmiş olması gerekir. Pek çok madde bebek cildi için değişen boyutlarda zararlı olabilir bu nedenle bioderma ABCDerm ürünleri paraben, renklendirici, phenoxyethanol, chlorphenesin, clorhexidine, BHA, BHT, MIT-MCIT, phtalates ya da esansiyel yağ içermez.

Etkinlik: Tüm cilt ürünlerinin bir optimum oran noktası bulunur. İşin uzmanlığı da burada yatar. Tüm bileşenlerin farklı oranlarda birbirleri ile kurmuş olduğu uyum dermokozmetik ürünü sunar. ABCDerm bebek cildi için en iyi etkinliği sunacak bileşimleri bir araya getirir.

Hassasiyet: Bebek cildi çok beklenmedik tepkiler verebilme becerisine sahiptir. Doğal olarak bebek cildi için daha az aktif bileşen kullanarak sonuca gitmek her zaman daha olumlu sonuçlar ortaya koyacaktır.

İzlenilebilirlik : Kullanıcının güvenliğini garanti altına almak için bioderma abcderm ürünleri hammadde aşamasından satışa kadar denetlenir ve test edilir. Bu nedenle ürünler son derece önemli bir sürecin sonunda size ulaşır. Bu nedenle çok güven verici bir markadır.

Pek çok kişi gibi siz de bu ürünleri güvenle tercih edebilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

 

BENZER